Orange wstydzi się swoich reklam

Bardzo ciekawa sytuacja. Orange wypuszcza serię trzech spotów z Agnieszką Jastrzębską, po czym po kilkunastu godzinach (prawdopodobnie pod wpływem krytyki) usuwa je z oficjalnego kanału Orange Polska. Filmy zniknęły z sieci dokładnie w momencie, kiedy montowałem ten odcinek vloga, mamy więc niepowtarzalną okazję wspólnie obejrzeć tę naprawdę kiepską reklamę. Obejrzymy więc, zanim i ten vlog zniknie z sieci.

Zapraszam też na blog: http://www.mediafun.pl/orange-wstydzi-sie-swoich-reklam/

Ale oczywiście podśmiechujki, podśmiechujkami, ale przyjrzyjmy się innym lepszym i gorszym reklamom i zastanówmy się wspólnie dlaczego takie rzeczy lądują w sieci, kto za to odpowiada i czy na pewno wszystkim się nie podobają. Zapraszam do obejrzenia tego vloga, w którym gościnnie pojawia się serial Klan, Szparagi, Michał Sadowski, PKO Bank Polski, Cybermarian, Maffashion, Abstrachuje i oczywiście ta nieszczęsna reklama Orange.

Info o mnie:
Jestem pasjonatem, obserwatorem i komentatorem nowych mediów, niestandardowych działań reklamowych i wszystkiego co jest związane z nowymi technologiami i ich zastosowaniem w budowaniu marki, wizerunku, promocją firmy i przedsiębiorczością. Pojawiam się na wielu konferencjach branżowych (Forum IAB, InternetBeta), wykładam m.in. w Szkole Mistrzów Reklamy, Collegium Civitas, Wyższej Szkole Europejskiej im. ks. Józefa Tischnera. Organizuję inicjatywy związanych z mediami, internetem i społeczeństwem informacyjnym. Przyglądam się kampaniom reklamowym, działaniom public relations, mniej lub bardziej udanym akcjom wirusowym, tropię nieetyczny marketing „szemrany”, wykorzystuję i testuję większość dostępnych narzędzi społecznościowych. Nadal nie wiem czy reklama kłamie.
Mieszkam na blogu http://www.blog.mediafun.pl/ i pojawiam się często w różnych miejscach w sieci http://about.me/mediafun.
Kontakt ze mną – zamiast prywatnych wiadomości na YT pisz do mnie na maciekMAUPAmediafun.pl.

Leave a Reply

%d bloggers like this: